Maserati MC20 w Katowicach
24.10.2020
Driftingowe Mistrzostwa Polski - 7 runda03.10.2020
Driftingowe Mistrzostwa Polski - 6 runda15.12.2018
2018 Power Stage Bednary - 1 runda 27.0115.12.2018
2018 Power Stage Bednary - 2 runda 10.0215.12.2018
2018 Power Stage Bednary - 3 runda 17.03Zobacz sesje zdjęciowe, kalendarz imprez, i wiele więcej.
Zaloguj się, włącz tablicę i wyłącz ten komunikat ;)
610 obserwujących
1 obserwowany
Masz pytanie do naszej firmy?
NAPISZ DO MNIE
Stance i tuning napisał
Chciałbym żeby mi również przytrafiła się taka pomyłka :D
http://www.tuningforum.pl/news/270/kupil-sprzeglo-do-bmw-a-dostal-.html
Zbyszek Grochal napisał
28.05.2018
Tyle, że pozostaje to pewnie jedynie przedmiotem kolekcjonerskim. Do bejcy to raczej nie zamontuje ;)
Czy na pewno chcesz ten usunąć post?
Czy na pewno chcesz usunąć wskazany komentarz?
Stance i tuning napisał
No proszę, ja jestem zachwycony! A Wy co sądzicie? :D
http://www.tuning.v10.pl/VW,Golf,GTI,TCR,Germany,Street,Oettinger,dodal,dawke,szalenstwa,do,Golfa,152248.html
Czy na pewno chcesz ten usunąć post?
Czy na pewno chcesz usunąć wskazany komentarz?
Stance i tuning napisał
Jak Wam leży taki Amarok? Bo moim zdaniem całkiem przyjemny :D
http://www.tuning.v10.pl/Volkswagen,Amarok,zmieniony,w,terenowego,potwora,przez,BBM,Motorsport,152066.html
Czy na pewno chcesz ten usunąć post?
Czy na pewno chcesz usunąć wskazany komentarz?
Stance i tuning napisał
Ja raczej nie jestem przekonany, a co Wy o tym sądzicie?
http://www.tuningforum.pl/news/263/rolls-royce-z-szybkich-i-wscieklych.html
Czy na pewno chcesz ten usunąć post?
Czy na pewno chcesz usunąć wskazany komentarz?
Czy na pewno chcesz ten usunąć post?
Czy na pewno chcesz usunąć wskazany komentarz?
Stance i tuning dodał zdjęcie
Podoba Wam się RX7 w takim wykonaniu? :)
Cezary Gębicki napisał
20.03.2018
Z profilu faktycznie bardzo źle to wygląda ale z innych ujęć... mi się podoba!
Czy na pewno chcesz ten usunąć post?
Czy na pewno chcesz usunąć wskazany komentarz?
Dawid Karasek napisał:
Ciekawe kto wygra w tym sezonie...
Patryk Bojarski napisał:
Niesamowite zdjęcia!